Aktualności

2019-12-05 18:15

Zabijanie nienarodzonych dzieci woła o pomstę do nieba

„Zabijanie nienarodzonych jest w oczach Boga tak potworne, że woła o pomstę do nieba, a to znaczy, że nie będzie pokoju w żadnym narodzie, dopóki będą trwały takie czyny. Jeśli znajdą się ludzie, którzy zniosą te przepisy o aborcji, Bóg pobłogosławi tak, że będziemy płakać ze szczęścia.

(…)

Na świecie rocznie ginie 52 miliony dzieci. To są oficjalne statystyki Światowej organizacji zdrowia. Czyli w ostatnich dwudziestu latach mówimy o ponad miliardzie ludzi, którzy zginęli w ten sposób. Rodzice, lekarze, pielęgniarze, politycy, którzy takie prawo ustanawiają, ludzie mediów, którzy to propagują, wszyscy oni mają krew na rękach. I wszyscy oni stoją na krawędzi piekła. Jeśli się nie nawrócą, mogą zapłacić za to najwyższą cenę. Dlatego ten grzech jest tak potworny i jest taką ciemnością.


Ale Pan Bóg wyciąga ludzi z takich ciemności. Nie ma grzechu, którego Bóg nie może przebaczyć, ale pod warunkiem, że człowiek padnie na kolana i będzie o to prosił. Myśmy rozmawiali z kobietami, które dokonały takich czynów, ale które otrzymały w Bogu przebaczenie. I dzisiaj wiodą zupełnie inne życie, często świadczą o tym, co się stało, modlą się, oddają ofiary cierpienia, postu żeby odpokutować za to, co się stało, ale żyją już nowym życiem w Bogu. Do tego trzeba prowadzić wszystkich tych ludzi, którzy takie czyny popełnili.”

 

Lech Dokowicz, jeden z organizatorów „Polski pod Krzyżem”, bardzo mocno wypowiedział się przeciwko aborcji. Podkreślał, że aborcja jest ogromną ciemnością, która bardzo oddala od Boga.

 

 

Kary czyśćcowe za grzechy dzieciobójstwa

Cierpienia rozwodników po śmierci

23 MINUTY W PIEKLE

PIEKŁO ISTNIEJE  z Dzienniczka św. Faustyny

Modlitwy za rozbite małżeństwa, jedność rodziny, za żonę, męża, dzieci… 

bł. Laura Vicuña – patronka rozbitych rodzin i skłóconych małżeństw

DLACZEGO NIE WOLNO MI PRZYSTĘPOWAĆ DO SAKRAMENTÓW? – o. Jacek Salij OP

POWRÓT DO CZYTELNI

czytaj więcej...