Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski Wniebowziętej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

LITANIA I MODLITWY do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

CODZIENNA SZCZEPIONKA NA COVID-19 – Psalm 91

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

28 lutego 2024

Matka

Kochana Mateńko z Kaplicy Na Brzegu dziękuję za opiekę nad moją Rodziną i błagam: pomoż mojemu Synowi w założeniu Rodziny, wzmocnij jego psychikę i zdrowie fizyczne, wspieraj w życiu zawodowym. Pobłogosław i wskaż właściwą drogę. Daj zdrowie i siły mojej Rodzinie i Bliskim memu sercu. Kocham Cię nad życie.

28 lutego 2024

Jadwiga

Matko przepraszam za wszystko co złego uczyniłam. Matko Najświętsza dziękuję za opiekę jaką nas otaczasz. Proszę z całego serca o zdrowie dla Agnieszki, Ani i ich rodzin. Matko kochana czuwaj nad naszą rodziną.

27 lutego 2024

Monika

Matko Boska Częstochowska w Kasinie błagam ratuj mnie Ty wszystko wiesz co przechodzę, nie mam juź siły tak źyć. Dziś jest ostatni dzień nowenny wtorkowej Sen Matki Boźej. Pan Jezus powiedział, źe ktokolwiek przez ten sen Ciebie lub Jego poprosi to otrzyma. Błagam Cię Matko i Jezu kochany ratujcie mnie. Niech moja nadzieja nie umrze.

27 lutego 2024

Agnieszka

Matko Boża proszę Cię o szybkie i pozytywne zakończenia sprawy w Kuratorium oświaty dla Agnieszki oraz szybki powrót do zawodu nauczyciela. Bóg zapłać.

27 lutego 2024

Jadwiga i Artur

Kochana Mateczko prosimy o Błogosławieństwo Boże, Twoja Opiekę, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela oraz dla naszego domu i naszej pracy. Proszą Jadwiga i Artur. Kochana Mateczko prosimy o łaskę wyjścia z kłopotów finansowych i łaskę zapłacenia czynszu. Proszą Jadwiga i Artur. Kochana Mateczko prosimy o dodatkową prace u naszej menagerki Pani Katarzyny. Proszą Jadwiga i Artur. Kochana Mateczko proszę o łaskę uzdrowienia mojego palca i guza. Prosi Artur. Kochana Mateczko proszę o łaskę uzdrowienia mojego nadciśnienia tętniczego, bólu głowy i lewego boku oraz kręgosłupa. Prosi Jadwiga.

26 lutego 2024

Sylwia

Proszę o modlitwę w poniższej intencji. Bóg zapłać. Proszę o dar Nieba dla mojego zmarłego dziadka Zdzisława i dla mojej zmarłej babci Ireny oraz dla zmarłych z ich rodzin.

25 lutego 2024

administratorzy strony

Matko Boża Częstochowska, Królowo Polski Wniebowzięta w Kaplicy Na Brzegu, Matko Miłosierdzia, wspomnij na swoją służebnicę Śp. Marię Kawecką z Kasiny Wielkiej z os. Klupki. Wyproś u Twojego Miłosiernego Syna, aby cieszyła się wiecznym szczęściem w Królestwie Naszego Ojca. Dobry Jezu, a nasz Panie Daj jej wieczne spoczywanie…

25 lutego 2024

wierna

Matko Boża Częstochowska-dziękuję za wszystkie łaski, którymi nas obdarzałaś i obdarzasz. Kochana Mateczko dziękuję za opiekuna Twojej cudownej Kaplicy, administratorom za rzetelne treści na stronie-jakże cenne treści wielkiej naszej kasińskiej historii parafialnej. Za ten ogromny wkład w odtworzenie i przekazanie nam bezcennej historii. Błogosław Im Mateczko i wszystkim czytającym.
1 2 3 1 116

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie