Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski Wniebowziętej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

LITANIA I MODLITWY do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

CODZIENNA SZCZEPIONKA NA COVID-19 – Psalm 91

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

24 kwietnia 2024

Jadwiga

Maryjo, Matko kochana proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny, czuwaj nad nami.

24 kwietnia 2024

Maria

Jezu , Maryjo, Józefie święty dziękuje za uratowanie życia i zdrowie , dziękuje za wszystko .

24 kwietnia 2024

Małgosia

Panie Jezu, proszę uzdrów moją głowę od skutków niedotlenienia w czasie moich narodzin, od skutków wypadnięcia z wózka na drogę kiedy byłam malutka, od wszystkich nerwowych i przerażających mnie sytuacji, które powodują, że nie mam pamięci, nie umiem szybko myśleć i podejmować dobrych decyzji, że mam problemy z wyrażaniem siebie. Bóg zapłać.

24 kwietnia 2024

Jubilaci

Intencja dziękczynno błagalna. W podziękowaniu za 20 rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa z prośbą o Błogosławieństwo Boże oraz Opiekę Matki Najświętszej dla naszej rodziny.

24 kwietnia 2024

Anonim

Matko Boża Kapłanów proszę o nieustanną opiekę dla Księdza Rafała, pomoc w jego kapłaństwie, strzeż od pokus i zła. Proszę Cię o zdrowie duszy i ciała dla Niego.

24 kwietnia 2024

Katarzyna

Matko Boża Proszę Cię weź w opiekę moją rodzinę mnie jako matkę, mojego męża Tomasza wyproś łaskę spowiedzi świętej i wyzwolenie z nałogu alkoholizmu i palenia papierosów,oraz sześcioro naszych dzieci o zdrowie i potrzebne łaski.

24 kwietnia 2024

Krzysztof

Matko Boża módl się proszę o moje ozdrowienie ze złośliwego nowotworu prostaty, spraw proszę cud i zabierz go ode mnie. Powierzam Ci go. Amen. Bądź pozdrowiona na wieki.

23 kwietnia 2024

Anonim

Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Edwarda o uzdrowienie z choroby nowotworowej. Żeby tato nie miał przerzutów, a guz był operacyjny.
1 2 3 1 141

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie