Aktualności

2023-11-05 16:36

Strona internetowa Kaplicy Na Brzegu ma już 10 lat – 29 październik

MATKA BOŻA: Moje najdroższe dziecko [Jan Nowak z Woli Bożej opiekun Kaplicy Na Brzegu], dziękuję, że odpowiedziałeś na Moje wezwanie sprzed 13 lat [2010r.], kiedy to po raz pierwszy stanowczo opowiedziałeś się po Mojej stronie tutaj [w Kaplicy Na Brzegu], porzucając dla Mnie własne palny na przyszłość. To wówczas Mój odwieczny nieprzyjaciel [szatan] rozpoczął proces, który trwa…, wypychania Mnie z ludzkich serc w waszej parafii, ale również w waszej Ojczyźnie. Dziękuję wam za odważne głoszenie prawdy o tym miejscu, które sobie sama wybrałam dla uświęcenia Moich dzieci, za co ponosicie każdego dnia dla Mnie i w Moje Imię cierpienia, odrzucenie, przykrości i wiele, wiele innych trudności, przez co stajecie się podobni do Jezusa na Jego Drodze krzyżowej. Jednak chcę, abyś wiedział, że nie są one daremne i przynoszą oczekiwane owoce… 

Te 10 lat odważnego głosu z Kaplicy Na Brzegu, pod którym się podpisuję, ma błogosławieństwo Ojca Niebieskiego, który z zachwytem patrzy na rozpowszechnianie Orędzi na czasy ostateczne, które właśnie nadeszły. Jest to ratunek dla tego pokolenia, dla tych, którzy jeszcze chcą się zbawić i uratować od ogromnej zagłady ludzkich dusz, którą przygotował szatan.

Trwaj odważnie w tym działaniu i tu przy Mnie [w Kaplicy Na Brzegu], pełniąc Wolę Bożą jak to robisz każdego dnia, bo ten „głos pisany i przekazywany drukiem” z Kaplicy Na Brzegu jest słyszany w bardzo wielu miejscach, a moc jego, jak miecz obosieczny. Błogosławię cię i umacniam Moje najdroższe dziecko. Błogosławię wszystkich korzystających z tego dzieła, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

ŁZY MATKI BOŻEJ wylewane przez kapłanów i parafian Kasiny Wielkiej

czytaj więcej...