Aktualności

2024-01-01 16:30

Nowy Rok. Kroczcie w Mojej Światłości – Maryja

Rozpocznijcie nowy rok ze Mną, Moi najmilsi, w tym dniu, w którym Kościół zaprasza was do kontemplowania Mojego Boskiego macierzyństwa. Jak Mój Syn Jezus powierzył Mi się całkowicie, by znaleźć w Mamie obronę i opiekę, tak i wy pozwólcie się prowadzić waszej Niebieskiej Mamie z całkowitym poczuciem bezpieczeństwa.

 

Jaki będzie ten rok? Jakie wydarzenia was czekają? To, co was czeka, nie będzie was niepokoić, jeśli przyzwyczaicie się przeżywać każdą chwilę w Moim matczynym Sercu.

 

Ludzkość z każdym dniem coraz bardziej oddala się od Boga i coraz więcej ludzi postępuje nadal niezgodnie z Jego prawem.

 

W Moim Kościele też zaznaczy się kryzys, gdyż coraz mniej będzie się przyjmować Moje ostateczne wezwanie do modlitwy, nawrócenia i pokuty. Niestety, wśród tych, którzy nie posłuchają Mojego głosu, znajdzie się wielu Kapłanów! 

 

Pasterze będą więc mieli mniej światła, a trzoda rozproszy się na drogach niepewności i podziału, błędu i odstępstwa. Pasterze Kościoła, stańcie się znowu takimi, jakimi chce was mieć Mój Syn Jezus! Stańcie się znowu pełni żarliwości, gorliwi tylko w zbawianiu dusz. Bądźcie znowu nieustępliwymi stróżami Prawdy Ewangelii! Idźcie na nowo za Jezusem na Kalwarię i nie dajcie się zwieść ani rozproszyć światu, do którego często dostosowujecie swoje życie!

 

W was, którzy idziecie za Mną, Moje Niepokalane Serce już dziś odnosi tryumf. Tryumf Serca Mamy dokonuje się w duszach i w życiu Jej wiernych dzieci. W nich tryumfuje dobro, podczas gdy wszędzie szerzy się zło. Grzech usiłuje ogarnąć wszystko, a w nich tryumfuje łaska i Boża miłość. Gdy błędowi udaje się coraz bardziej zwodzić umysły, oni dają świadectwo Prawdzie.

 

Gdy podział będzie rozdzierał Kościół, oni będą go kochać i żyć dla jego jedności. Gdy Wikariusz Mojego Syna (papież) będzie coraz bardziej osamotniony i opuszczony, oni skupią się wokół niego z większą miłością, by coraz bardziej stawać się jego pociechą i obroną.

 

 Tak, dziś gdy Mój przeciwnik wszędzie tryumfuje, Moje Niepokalane Serce też odnosi tryumf w życiu Mych umiłowanych synów.

 

Nie obawiajcie się więc, że rozpoczynacie rok, który będzie jeszcze trudniejszy i boleśniejszy. Im większa ciemność ogarnie wszystko, tym żywsze stanie się pośród was światło Mojej obecności.

 

Dlatego zapraszam was, abyście razem ze Mną rozpoczęli ten nowy rok – z ufnością i bez obawy. Mój Syn Jezus będzie zawsze z wami, a z Nim przy was – Jego i wasza Mama.

 

1.01.1977, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i pierwsza sobota miesiąca i roku

 

źródło:

Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej – ks. Stefano Gobbi

POWRÓT DO CZYTELNI

 
czytaj więcej...