Aktualności

2023-06-07 16:33

Najczystszego Serca Najświętszej Panny Maryi – 8 czerwiec

Święto ruchome – sobota w oktawie Najświętszego Serca Pana Jezusa.

EWANGELIA (Łk 2, 41-51) – czytania

Litania do Niepokalanego Serca Maryi

KONTEMPLACJA MARYI

TAJEMNICA RÓŻAŃCA ŚWIETGO

MATKA BOŻA:

Jestem twoją Matką jestem Matką Boga. Tajemnica, która łączy te dwa cuda, ukryta jest w Moim Niepokalanym Sercu. Jestem Matką wszystkim żyjącym, ale najbardziej tym, którzy czczą Jezusa, jako Mojego Syna, jako Boga, który stał się człowiekiem, aby na nowo odrodzić całą ludzką rodzinę. Pragnę zgromadzić przy Mnie wszystkie Moje dzieci, jednak ci, którzy zdają się Mnie kochać, a nie słuchają słów Mojego Syna, nie kochają Mnie wcale. Moja miłość do Mojego Syna została już tak bardzo zraniona, że ranić Mnie dalej, raniąc Go, jest prawdziwym okrucieństwem. Dlatego wdzięczna jestem tak bardzo tym wszystkim, którzy ofiarują się wraz ze Mną ku pocieszeniu Boskiego Serca Jezusa.

 

Moje Serce jest przedsionkiem Jego Serca. Przez Moje Serce zawsze wchodzi się do Serca Boga, ponieważ miłość Mojego Serca, to wszystko, co je wypełnia, unosi się tylko w jednym kierunku, wprost do Boga, dlatego wszyscy, którzy ukrywają się w tym Sercu, pełnym miłości, wraz z tą miłością ofiarowani zostają Najwyższemu Bogu. Spójrz, Moja córko, wszystkie Moje święta poprzedzają święta poświęcone samemu Bogu, a to właśnie dlatego, że Bóg pragnie przyjmować ofiary poprzez Moją ofiarę. Moje święta mają przygotować wasze dusze, oczyścić je i uświęcić na święta Bogu poświęcone. Dlatego miesiąc maj, poprzez modlitwę i Moje wstawiennictwo przygotowuje świat na miesiąc czerwiec, aby doskonałej uwielbić Boga sercem już wyciszonym i uświęconym przez Moją modlitwę za was, Moje dzieci. Tak samo jest w październiku, kiedy poprzez różaniec przygotowujecie się do czasu adwentu i Narodzin Jezusa. Również w sierpniu jestem czczona jako Królowa Polski [14 sierpień Królowa Polski Wniebowzięta, oraz 22 sierpień NPM Królowej], aby w listopadzie czczony był Mój Syn, jako Król Wszechświata. W przyszłości będziecie również obchodzić Święto Jezusa, Króla Polski, a będzie to zawsze po Moim święcie.

 

I tak Ja poprzedzam wszystkie kroki Mojego Syna. Jak troskliwa Matka idę zawsze pierwsza tam, gdzie uda się Mój Syn, aby przygotować Mu ścieżkę, usunąć z niej wszelkie przeszkody i upiększyć ziemię, po której będzie stąpał, ukwiecić pola, na które będzie patrzył, zasadzić piękne róże naokoło drogi, kwiaty, które Go uwielbiają. Również teraz wykonuję Moją pracę troskliwej Matki, przygotowując dla Niego piękny ogród. Te wszystkie kwiaty symbolizują wasze dusze. To one są prawdziwymi kwiatami tej ziemi, na który pragnie spoglądać Mój Syn i których woń unosi się do Nieba przed Boski tron.

 

Bardzo się cieszę z powodu tylu różańców i litanii, które ofiarowujecie Mi w czasie trwania Moich miesięcy. Jednak ich ilość wciąż maleje. Pamiętajcie, że te dwa miesiące gromadzą wam łaski potrzebne później przez cały rok. Wytrwałość w modlitwie jest najważniejszą jej cechą. Modlić się o pomoc i oczekiwać natychmiastowej ingerencji Boga jest rzeczą niepokorną. Naturalnie trzeba wierzyć, że Wola Boża odmieni nasz los, ale nie należy zbytnio pospieszać Boga, ponieważ zawsze wybiera odpowiednią porę do realizacji swoich zamierzeń. Waszym zadaniem jest więc się modlić silną wiarą w to, że zostaniecie wysłuchani, ale nie zadawać wciąż pytań kiedy i jak się to stanie. To już sprawa Boża, my, ludzie, pozostajemy w nieświadomości nie dla Bożej zachcianki, ale dla naszego dobra. Wszystko co objawia nam Bóg, jest dla naszego dobra, a także wszystko, czego nam nie objawia, czyni z tego samego powodu.

 

Moja córko, wytrwałość i pewność, że Bóg słyszy modlitwę i nie pozostawia jej bez odpowiedzi, a także ofiarowanie wszystkich modlitw i wysiłków na rzecz wypełnienia się Boskiej Woli wobec Polski, to najważniejsze cechy modlitwy, jaką powinniście wznosić nieustannie przez całe swoje życie. Kiedy Bóg uzna waszą ofiarę za wystarczającą, wówczas zapanuje pokój. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ – ORĘDZIA

GDYBYŚCIE MIELI WIARĘ WE MNIE, TO NA BŁOGOSŁAWIEŃSTWO KAPŁANA KLĘKALIBYŚCIE – PAN JEZUS

OFIAROWANIE MSZY ŚWIĘTEJ przed każdą Mszą św., w której uczestniczymy

OSOBISTE OFIAROWANIE SIĘ BOGU OJCU W POŁĄCZENIU Z OFIARĄ MSZY ŚW. przed każdą Mszą św., w której uczestniczę

MODLITWA PO MSZY ŚWIĘTEJ – JEZU MÓJ KRÓLU

Rozmyślanie Męki Pańskiej, czyli co dzieje się podczas Ofiary Mszy św.

Duchowa Komunia Święta

Dopuszczanie kobiet do liturgii jest profanacją. Wielu kapłanów z tego powodu pójdzie na potępienie, pociągając za sobą te naiwne kobiety – o. Pio

szafarze Komunii św.

TAJEMNICA MSZY ŚWIĘTEJ według św. o. Pio

Wasz śpiew jest Mi obrzydliwy, bo przynosi chwałę wam samym, a nie Mnie /schole, chóry, zespoły, orkiestry/

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Na Żywo

Modlitwa codzienna Żertwy ofiarnej

CZĘSTOCHOWSKA DROGA KRZYŻOWA – 18 pozycji do rozważania

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE – PAN JEZUS

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

POWÓD MOICH ŁEZ – MARYJA

STAŃ SIĘ DZIECKIEM jeszcze raz

ORĘDZIA O CZCI I KULCIE BOGA

ŁASKA UŚWIĘCAJĄCA – KRÓLOWA ŁASK

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O POŚCIE – cz. I

POST. CZAS POKUTY – Orędzia o poście cz. II

NOWENNA NA CZAS POSTU – POKUTA NARODOWA – Orędzia o poście cz. III

CZAS POKUTY. CODZIENNA ADORACJA

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

TAJEMNICA RÓŻAŃCA ŚWIETGO

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

KONTEMPLACJA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

BOŻA TERAPIA UWALNIANIA Z LĘKU I CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – nowenna od lęku

ŻYCIE SAKRAMENTALNE PIERWSZEGO KOŚCIOŁA według św. Agnieszki

Kontemplacja Ducha Świętego W LISTACH ŚW. PAWŁA

Kontemplacja Słowa WEDŁUG EWANGELII ŚW. JANA

WYMARZONE SERCE BOGA

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny

Co się dzieje podczas Eucharystii – ks. Dominik Chmielewski

czytaj więcej...