Aktualności

2024-06-07 16:30

Najczystszego Serca Najświętszej Panny Maryi – 8 czerwiec

Święto ruchome – sobota w oktawie Najświętszego Serca Pana Jezusa

EWANGELIA (Łk 2, 41-51) – czytania

Litania do Niepokalanego Serca Maryi

MATKA BOŻA:

Jestem twoją Matką jestem Matką Boga. Tajemnica, która łączy te dwa cuda, ukryta jest w Moim Niepokalanym Sercu. Jestem Matką wszystkim żyjącym, ale najbardziej tym, którzy czczą Jezusa, jako Mojego Syna, jako Boga, który stał się człowiekiem, aby na nowo odrodzić całą ludzką rodzinę. Pragnę zgromadzić przy Mnie wszystkie Moje dzieci, jednak ci, którzy zdają się Mnie kochać, a nie słuchają słów Mojego Syna, nie kochają Mnie wcale. Moja miłość do Mojego Syna została już tak bardzo zraniona, że ranić Mnie dalej, raniąc Go, jest prawdziwym okrucieństwem. Dlatego wdzięczna jestem tak bardzo tym wszystkim, którzy ofiarują się wraz ze Mną ku pocieszeniu Boskiego Serca Jezusa.

 

Moje Serce jest przedsionkiem Jego Serca. Przez Moje Serce zawsze wchodzi się do Serca Boga, ponieważ miłość Mojego Serca, to wszystko, co je wypełnia, unosi się tylko w jednym kierunku, wprost do Boga, dlatego wszyscy, którzy ukrywają się w tym Sercu, pełnym miłości, wraz z tą miłością ofiarowani zostają Najwyższemu Bogu. Spójrz, Moja córko, wszystkie Moje święta poprzedzają święta poświęcone samemu Bogu, a to właśnie dlatego, że Bóg pragnie przyjmować ofiary poprzez Moją ofiarę. Moje święta mają przygotować wasze dusze, oczyścić je i uświęcić na święta Bogu poświęcone. Dlatego miesiąc maj, poprzez modlitwę i Moje wstawiennictwo przygotowuje świat na miesiąc czerwiec, aby doskonalej uwielbić Boga sercem już wyciszonym i uświęconym przez Moją modlitwę za was, Moje dzieci. Tak samo jest w październiku, kiedy poprzez różaniec przygotowujecie się do czasu adwentu i Narodzin Jezusa. Również w sierpniu jestem czczona jako Królowa Polski [14 sierpień Królowa Polski Wniebowzięta, oraz 22 sierpień NPM Królowej], aby w listopadzie czczony był Mój Syn, jako Król Wszechświata. W przyszłości będziecie również obchodzić Święto Jezusa Króla Polski, a będzie to zawsze po Moim święcie.

 

Bardzo się cieszę z powodu tylu różańców i litanii, które ofiarowujecie Mi w czasie trwania Moich miesięcy. Jednak ich ilość wciąż maleje. Pamiętajcie, że te dwa miesiące gromadzą wam łaski potrzebne później przez cały rok. Wytrwałość w modlitwie jest najważniejszą jej cechą. Modlić się o pomoc i oczekiwać natychmiastowej ingerencji Boga jest rzeczą niepokorną. Naturalnie trzeba wierzyć, że Wola Boża odmieni nasz los, ale nie należy zbytnio pospieszać Boga, ponieważ zawsze wybiera odpowiednią porę do realizacji swoich zamierzeń. Waszym zadaniem jest więc się modlić silną wiarą w to, że zostaniecie wysłuchani, ale nie zadawać wciąż pytań kiedy i jak się to stanie. To już sprawa Boża, my, ludzie, pozostajemy w nieświadomości nie dla Bożej zachcianki, ale dla naszego dobra. Wszystko co objawia nam Bóg, jest dla naszego dobra, a także wszystko, czego nam nie objawia, czyni z tego samego powodu.

 

Błogosławię was, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

czytaj więcej...