Aktualności

2023-02-09 16:19

Katolik, nie może ostatnich dni przed Wielkim Postem spędzać na zabawach, jeśli tak robi, jest pod władzą szatana – Bóg Ojciec

<— Powrót do czytelni

Powiedziałem wam już, że katolicy będą mieć najsurowszy Sąd po śmierci, bo mają wszystkie potrzebne środki – Sakramenty, aby już tu na Ziemi być aniołami. Jeśli będziecie przestrzegać Moich przykazań, które wam objawiłem i przykazań kościelnych, będziecie żyć, kto je lekceważy dozna wielkiego przerażenia w chwili śmierci, i podzieli wieczny los z katami, których okropności nawet nie możecie sobie wyobrazić. Wasze wszystkie horrory są niczym w porównaniu z jedną chwilą przebywania z tymi potworami, a wy dążycie do miejsca, gdzie te okropności będą trwały całe miesiące, lata, wieki i nigdy, nigdy się nie skończą, ani się nie przerywają, czy to w was nie budzi grozy i przerażenia? 

OSTATKI. św. Faustyna o KARNAWALE

Kiedy wkraczacie w ten święty czas Wielkiego Postu, czas szczególnego rozważania Męki Mojego Syna, właśnie wy, katolicy powinniście czuwać. Czuwać już dużo wcześniej niż Kościół rozpoczyna okres Wielkiego Postu. To wyciszenie owocuje wieloma łaskami. Łaskami, które ratują inne dusze i przywracają do Kościoła katolickiego. Dusze, które idą na zatracenie, dusze błądzące, dusze które odłączyły się od świętego Kościoła katolickiego, dusze pogan i innych odstępców.

Dlatego przypominam wam, że kiedy świat spędza te ostatnie dni przed Wielkim Postem na zabawach, i poddaje się złudnemu mamieniu szatana, bawiąc się zapamiętale, wy Moje dzieci, macie trwać przy krzyżu Mojego Syna wraz z Maryją, udowadniając Mi swoją wierność. Błogosławię was Moje dzieci na ten czas walki o ratowanie dusz, dusz zmierzających ku przepaści. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Przepowiadanie przyszłości, wszelkiego rodzaju wróżby… również dla zabawy, są grzechem śmiertelnym przeciw Pierwszemu Przykazaniu Bożemu – Bóg Ojciec

czytaj więcej...