Aktualności

2024-06-17 16:25

SEN MATKI BOŻEJ – 18 czerwiec

-> Powrót do: Modlitwy do Matki Bożej

(modlitwę należy odmawiać przez 9 kolejnych wtorków. Podczas modlitwy powinna się palić świeca. Modlitwa jest bardzo pomocna. Na koniec tej 9-ciowtorkowej nowenny zostanie wysłuchane to, o co prosimy, choćby to było trudne do osiągnięcia).

O Święta Maryjo Ty Cudowna, uciekam się do Twojej pomocy i całkowicie ufam że w moich potrzebach zawsze będziesz mi pomocą. Z wdzięczności za to obiecuję tę modlitwę rozszerzać. Pocieszaj mnie w moich troskach i trudnościach. Błagam Cię o to pokornie, przez wielką radość, która napełniła Twoje Serce, gdy w Betlejem Zbawicielowi Świata schronienie dałaś. Błagam Cię i proszę dla mnie i mojej rodziny, żebyśmy zawsze Boga w sercach naszych strzegli i na Ciebie jako na środek leczniczy zasłużyli. A przede wszystkim w moich troskach, które mnie najbardziej obciążają. Błagam pośredniczko naszej niedoli. Zwiąż wszystkie moje utrapienia tak, jak zwyciężyłaś smoka, aż poległ pod Twoimi stopami.

Ojcze nasz…

Zdrowaś Maryjo…

Chwała + Ojcu…

Święta Maryjo, módl się za nami (3x).

Przyszedł Pan Jezus do Niej i zapytał: „Matko, czy śpisz?”. „Zasnęłam” – powiedziała Panu Maryja – „A tyś Mnie Mój ukochany Synu obudził. Widziałam Cię w Ogrójcu obnażonego, gdzie na Twoją Świętą Twarz pluto, cierniem Cię ukoronowanego do krzyża przybito i bok włócznią przebito, z którego popłynęła Woda i Krew Święta, a potem Twe martwe ciało z krzyża zdjęto, a na Moje ręce włożono”. I zapłakała Panna Maryja. Pan Jezus najczulej powiedział: „Matko Miłosierdzia, ktokolwiek będzie ten „sen” nosił lub słuchał otrzyma sto dni odpustu i w drodze nie umrze nagłą śmiercią bez przyjęcia Ciała i Krwi Mojej. Ktokolwiek Ciebie Matko i Mnie o co poprosi – pomoc otrzyma. Ten, kto będzie ten „sen” nosił stale przy sobie, ani w drodze, ani na wojnie, ani w innym miejscu nic mu się nie stanie. W domu, w którym znajduje się ten „sen” ani woda, ani ogień, ani inna szkoda stać się nie może.

Ojcze nasz…

Zdrowaś Maryjo…

Chwała + Ojcu…

Święta Maryjo, módl się za nami (3x).

DODAJ INTENCJE, PROŚBĘ LUB PODZIĘKOWANIE DO MATKI BOŻEJ

Uzdrowienia i inne łaski otrzymane za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski Wniebowziętej w Kaplicy Na Brzegu

 
czytaj więcej...