Aktualności

2023-12-31 16:17

Ostatnia noc roku. Wielka jest Moja troska – Maryja

Spędźcie ze Mną ostatnie godziny tego kończącego się roku na modlitwie, w skupieniu. Nie pozwólcie, by ogarnęło was rozproszenie, zgiełk i rozrywki, na których większość Moich biednych dzieci spędza obecne godziny. Odczytujcie w ciszy znaki waszego czasu i dzielcie Moją wielką troskę spowodowaną tym, co was czeka.

 

Wielka jest Moja troska, ponieważ ludzkość, tak bardzo chora, nadal trwa w uporczywym odrzucaniu Boga i Jego Prawa miłości. Znieważa się Imię Pana, a Jego dzień jest coraz bardziej profanowany.

 

Egoizm dusi ludzkie serca. Stały się one zimne i zamknięte z powodu wielkiej niezdolności do kochania. Lekceważy się wartość życia. Wzrasta przemoc i morderstwa. Ludzie uciekają się do wszelkich środków zapobiegających narodzeniu się dzieci. Szerzą się wszędzie dobrowolne aborcje. Te straszliwe przestępstwa wołają dniem i nocą o pomstę do Boga. Nieczystość rozszerza się jak unoszący wszystko zalew błota.

 

Kielich Bożej Sprawiedliwości jest pełny i przelewa się.

 

Widzę karę, przez którą Miłosierdzie Boże chce oczyścić i ocalić tę biedną grzeszną ludzkość. Jakże liczne i wielkie czekają was cierpienia, Moje biedne dzieci, tak podstępnie atakowane i zwodzone przez szatana – ducha kłamstwa, który was zwodzi i prowadzi na śmierć!

 

Wielka jest Moja troska, bo Mój Kościół zdany jest na łaskę mocy zła. Zagrażają mu one i próbują go zniszczyć od wewnątrz.

 

Masoneria ze swą diabelską mocą ustanowiła swoje centrum w samym sercu Kościoła, w którym przebywa Wikariusz Mojego Syna Jezusa (papież). Stamtąd rozszerza swój zgubny wpływ na wszystkie części świata. Kościół znowu zostanie zdradzony przez swoich, będzie okrutnie prześladowany i zaprowadzony na miejsce stracenia. Widzę, że jego krwawe prześladowanie znajduje się już u waszych drzwi. Iluż z was zostanie rozproszonych gwałtownym powiewem tego straszliwego huraganu!

 

Dzielcie w tych godzinach Moją wielką troskę i przyłączcie się wszyscy do Mojej modlitwy wstawienniczej i wynagradzającej. Mnóżcie wszędzie Wieczerniki modlitwy, o które was prosiłam – bezpieczne miejsca schronienia, w których będziecie strzeżeni przed straszliwą czekającą was udręką.

 

W Wieczernikach odczujecie Moją niezwykłą obecność. Tam będziecie doświadczać bezpieczeństwa i pokoju, udzielanego wam przez waszą Niebieską Mamę. W Wieczernikach zostaniecie zachowani od nieszczęść i ochronieni przed wielkimi grożącymi wam niebezpieczeństwami. Tam wychowam was do ufności i wielkiej nadziei. Wieczernik jest miejscem waszego ocalenia, przygotowanym wam przez waszą Niebieską Mamę na ostatnie czasy, w których nadeszła dla was wszystkich wielka próba.

 

Mediolan, 31.12.1993, Ostatnia noc roku

 

Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej – ks. Stefano Gobbi

POWRÓT DO CZYTELNI

czytaj więcej...