Aktualności

2023-11-10 16:25

ŚW. FAUSTYNA O ŚMIERCI JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO – 12 maja 1935 rok. Odpowiedzialność każdego polityka, różnych czasów za los naszej Ojczyzny przed Bogiem

CAŁA PRAWDA O PIŁSUDSKIM

Wy mu stawiacie pomniki i oddajecie cześć, a on na dnie Czyśćca będzie do końca świata. Czcicie człowieka bezbożnego. 

„Wtem ujrzałam pewną duszę, która się rozłączała od ciała w strasznych mękach. O Jezu, kiedy to mam pisać, drżę cała na widok okropności, które świadczą przeciw niemu… Widziałam, jak wychodziły z jakiejś otchłani błotnistej dusze małych dzieci i większych, jakie dziewięć lat; dusze te były wstrętne i obrzydliwe, podobne do najstraszniejszych potworów, do rozpadających się trupów, ale te trupy były żywe i głośno świadczyły przeciw duszy tej, którą widzę w skonaniu; a dusza, którą widzę w skonaniu, jest to dusza, która była pełna zaszczytów i oklasków światowych, a których końcem jest próżnia i grzech. Na koniec wyszła niewiasta, która trzymała jakby w fartuchu łzy i ta bardzo świadczyła przeciw niemu.

Święto Niepodległości Polski – Cud nad Wisłą – 14 sierpień

O godzino straszna, w której widzieć trzeba wszystkie czyny swoje w całej nagości i [nędzy]; nie ginie z nich ani jeden, wiernie towarzyszyć nam będą na Sąd Boży. Nie mam wyrazów, ani porównań na wypowiedzenie rzeczy tak strasznych, a chociaż zdaje mi się, że dusza ta nie jest potępiona, to jednak męki jej nie różnią się niczym od mąk piekielnych, tylko jest ta różnica, [że] się kiedyś skończą.”

Miejmy w swojej świadomości, że odzyskanie Niepodległości zawdzięczamy Matce Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski Wniebowziętej, a nie człowiekowi, którego końcem była próżnia i grzech.

 

W wizji nie pada wprawdzie nazwisko Piłsudski, niemniej podczas tworzenia „Dzienniczka”, spowiednik św. Faustyny, bł. ks. Michał Sopoćko, zaświadczył, że wedle jej relacji chodziło o marszałka. Ciekawe, że w większości polskich wydań „Dzienniczka” nie jest wyjaśnione o kogo chodzi w tym zapisie.

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, dla tych, którzy wiedzą, że w okresie międzywojennym był taki nacisk władz, że jeśli ktoś źle powiedział o Piłsudskim, to groziło za to aresztowanie i duże kary więzienia. Przykładem są kapłani w różnych częściach Polski, którzy na kazaniach wypowiadali się negatywnie o Piłsudskim i byli aresztowani. Tak samo działo się z osobami świeckimi, więc łatwo stworzono propagandę o bohaterskim Piłsudskim.

 

Inny przykład pochówku Piłsudskiego na Wawelu. Wówczas metropolitą był ks. kardynał Stefan Sapiecha, któremu zagrożono, że jeśli nie zgodzi się na pochówek Piłsudskiego na Wawelu, to klerycy w seminariach będą brani do wojska, co wiązało by się z zabiciem w nich ducha kapłańskiego i powołania. Wiele można przytaczać przykładów brutalnego nadużycia władzy za rządów Piłsudskiego w naszej Ojczyźnie… cóż, dziś ten człowiek jest na dnie Czyśćca. 

 

Jeszcze wiele Polacy mają nakłamane w swojej historii, a ta propaganda dalej się pięknie rozwija w naszej Ojczyźnie. KIEDY TA BIEDNA POLSKA SIĘ OBÓDZI! ALE DOPÓKI MAMY TAKICH RZĄDZĄCYCH TAK NA SZCZEBLU NAJWYŻSZYM JAK I NA NAJNIŻSZYM, A WIĘC NA WIOSKACH, TO TAK BĘDZIE. Wasza [każdego polityka; tak w Warszawie, jak i na małej wiosce] odpowiedzialność przed Bogiem za naszą Ojczyznę będzie przerażająca!

 

Prawie wszyscy politycy polscy, którzy umierają, a ratują się przed wiecznym potępieniem [Piekło], lądują na dnie Czyśćca, skąd nie wyjdą przez długie dziesiątki lat, a wielu z nich podzieli los Piłsudskiego. Dziękujcie tylko naszej Najukochańszej Matce Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski, która za wami biednymi oręduje przed tronem Boga Ojca, bo by to wszystko szło w Piekło, za takie rządy dla „dobra Ojczyzny” i  odciąganie Polaków od wiary katolickiej, a przez to od Boga.

***

23 MINUTY W PIEKLE

Objawienia świętych Kościoła Katolickiego o Duszach Czyśćcowych

MROCZNA STRONA WIECZNOŚCI

JAK MOŻNA POMAGAĆ DUSZOM CZYŚĆCOWYM

PIEKŁO ISTNIEJE – z Dzienniczka św. Faustyny

NOWENNA ZA ZMARŁYCH

KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – audio

Obietnice Pana Bożego Miłosierdzia

 
czytaj więcej...