Aktualności

2024-06-06 16:22

Sakrament Pokuty (spowiedź) usuwa grzechy, lecz nie usuwa KONSEKWENCJI po grzechu. Konsekwencje pozostają

<— Powrót do czytelni

 

PAN JEZUS: Sądzicie, że umierać na duszy można wielokrotnie bez żadnych konsekwencji, bo dałem wam zmartwychwstanie przez sakrament świętej spowiedzi. Nie. Nie jest to śmierć bez konsekwencji, bo konsekwencje grzechów zawsze zostaną i spowiedź ich nie wymazuje, a co do śmierci duszy, jest ona prawdziwa. Grzesząc umieracie na duszy i nosicie w żywym ciele martwą duszę.

 

Martwa dusza gnije, rozkłada się i cuchnie. Dusza nie jest mniej realna niż ciało. Dusza jest prawdziwa i prawdziwie umiera ze wszystkimi tego konsekwencjami. Widok ten jest straszny. Gdybyście mogli widzieć rzeczywistość duchową świata, nikt z was nie mógłby dalej żyć, bo wszystkie wasze horrory razem wzięte nie mogą wyobrazić tak strasznego widoku. Jest to świat umarłych za życia, żywych trupów począwszy od dzieci aż po starców. Te stworzenia bez śladu piękna i podobieństwa Bożego w stanie zaawansowanego rozkładu śmieją się i bawią w kawiarniach całego świata. Kupują sprzedają, tańczą i zapamiętale grzeszą. Pokrywają swoją ohydę przystrojonymi ze wszech miar ciałami, ale robactwo już trawi ich duszę.

 

Moje dzieci konsumpcja jest zasłoną, pod którą człowiek ukrywa swoją brzydotę duchową.

Odwraca wzrok od śmierci, która go trawi, aby zająć się kolejną zabawką. Śmierć jednak postępuje dalej, pochłaniając całe narody. Wśród gwaru i śmiechu, w rytmach nieustającej muzyki, pląsa uśpiona, przystrojona w barwne stroje, zadbana i uśmiechnięta cywilizacja śmierci. Jak zaraza pożera kolejne ofiary. Nie żartuję więc, mówiąc wam, nie wchodźcie do namiotów grzeszników. Jeśli chcecie uratować się spośród tego wesołego tłumu, który zdąża ku zatraceniu, musicie być stanowczy i bezkompromisowi. Dlatego przestrzegam was: unikajcie okazji do zła, aby was grzech nie opanował.

czytaj więcej...