Aktualności

2015-09-05 15:24

Odwiedzający stronę internetową Kaplicy Na Brzegu w Kasinie Wielkiej – w ostatnim czasie z Watykanu :)

Administracja przypomina odwiedzającym stronę Kaplicy Na Brzegu, że jest ona tłumaczona między innymi na język angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, a przede wszystkim włoski.

Stronę odwiedziło ponad 230 tyś. internautów i ciągle rośnie, z czego około 100 tyś. z poza granicy Polski. Bardzo cieszą  nas również  te odwiedziny z poza Polski między innymi: USA, Włochy, Niemcy, Anglia, Ukraina, Francja, Hiszpania, Argentyna, Japonia.

Szczególnie w ostatnim czasie z WATYKANU co jest dla nas wielkim wyróżnieniem i motywacją do dalszej pracy i rozsławaniu Matki Bożej Częstochowskiej w Kaplicy Na Brzegu w Kasinie Wielkiej.

.

Opiekę nad stroną cały czas polecamy naszej Pani, Matce Boskiej Częstochowskiej, aby błogosławiła wszystkim tym, którzy nie mogą przybyć do Kaplicy Na Brzegu z różnych powodów,  aby u Jej stóp modlić się w swoich potrzebach. Opiece Matki Boskiej Częstochowskiej polecamy również tych, którzy mimo różnych trudów dnia codziennego znajdują czas, aby odwiedzić To święte miejsce.

czytaj więcej...