Aktualności

2023-06-29 16:25

Odnowienie – malowanie dachu w Kaplicy Na Brzegu

Dzięki szczególnemu działaniu naszej Najukochańszej Królowej Polski w Kaplicy Na Brzegu Matce Bożej Częstochowskiej, w piątek 16 czerwca 2023 roku, a więc w przededniu Święta Niepokalanego Serca Maryi, został wyczyszczony i pomalowany dach w Kaplicy, który już od lat wymagał konserwacji. Dodatkowo przy pracach z dachem, została umyta elewacja oraz schody i kostka przed Kaplicą.

To odnowienie dachu oraz elewacji i schodów, przywraca – nadaje Kaplicy jeszcze piękniejszego wyglądu, ale również zwraca szczególną uwagę, że miejsce to – mieszkanie Królowej Nieba i Ziemi – jest miejscem „żywym”, czyli miejscem modlitwy, miejscem pomocy, ratunku, pociechy, uzdrowienia… Ile krzyży w ludzkich sercach i wiary w Jej matczyne działanie, tyle rozwiązań od naszej Królowej w Kaplicy Na Brzegu dla nich.

Prace remontowe w Kaplicy wykonała firma MALCENTER z Sadku koło Jodłownika. Bardzo dziękujemy za te prace konserwacyjne, jak i dodatkowe poza ustaleniami w ramach – ofiary dziękczynnej dla naszej Najukochańszej Królowej Polski w Kaplicy Na Brzegu Matki Bożej Częstochowskiej.

ZDJĘCIA – fotorelacja

Wszystkie działania przy Kaplicy są zapisywane w HISTORII KAPLICY

czytaj więcej...