Aktualności

2017-09-28 12:56

Nowenna do Chrystusa Króla Wszystkich Narodów

Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała + Ojcu…

oraz:

MODLITWA DO JEZUSA KRÓLA WSZYSTKICH NARODÓW

O Panie, Boże nasz, Tyś Najświętszym Królem i Władcą wszystkich narodów. Z wielką ufnością, że nasza modlitwa zostanie wysłuchana, prosimy Cię, Panie, nasz niebieski Królu o miłosierdzie, pokój, sprawiedliwość i wszelkie dobra. Ochraniaj, Panie, nasz Królu, nasze rodziny i naszą Ojczyznę. Prosimy uchroń nas przed naszymi wrogami i przed twoją sprawiedliwą karą. 

 

Przebacz nam, Panie, Najwyższy królu, nasze grzechy przeciw tobie. Jezu, Ty jesteś Królem miłosierdzia. Zasłużyliśmy na Twoją sprawiedliwą karę. Zmiłuj się nad nami, Panie, i przebacz nam nasze winy. Ufamy Twemu wielkiemu miłosierdziu. 

 

Królu nasz, zasługujący na oddanie najgłębszej czci, składamy pokłon przed Tobą i prosimy: Aby Twoje Królestwo zostało uznane na całej kuli ziemskiej! Amen.

OBIETNICE

1. Każdy, kto odmówi nieprzerwanie przez 9 dni nowennę ku czci Chrystusa Króla, wyprosi łaskę uwolnienia 10 dusz z Czyśćca i łaskę nawrócenia 10 ludzi na świecie.

 

2. Kto będzie podczas tej nowenny do Chrystusa króla przystępował do Komunii  św., będąc w łasce uświęcającej, otrzyma każdego dnia dodatkowo jednego anioła z chórów niebieskich. Aniołowie będą towarzyszyli tej osobie do końca życia.

 

3. Te zdobyte przez modlącego się anioły, można przekazać innej osobie, za którą ofiarowana jest ta modlitwa nowenny do Chrystusa króla.

 

4. Kapłani, którzy wesprą to nabożeństwo do Chrystusa Króla, otrzymają łaskę nawracania wielkiej ilości dusz.

Nowennę do Chrystusa Króla można w ciągu roku odmawiać wiele razy. 

***

MODLITWA DO CHRYSTUSA KRÓLA Z ODPUSTEM ZUPEŁNYM

PIEŚNI DO JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

LITANIA DO JEZUSA KRÓLA WSZYSTKICH NARODÓW

LITANIA DO JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI

RYCERSKA LITANIA DO CHRYSTUSA KRÓLA RYCERZY CHRYSTUSA KRÓLA

NOWENNA DO CHRYSTUSA KRÓLA WSZYSTKICH NARODÓW

czytaj więcej...