Aktualności

2020-04-21 18:06

NIE BÓJCIE SIĘ TYCH KTÓRZY ZABIJAJĄ CIAŁO – JEZUS CHRYSTUS

<— Powrót do czytelni

 

Działania ludzkie osiągnęły szczyt pychy, ingerując w Mój stwórczy plan, mówi Bóg Ojciec. Świat żąda coraz więcej i zapomniał o Moich przykazaniach. Moi uczniowie zapomnieli Moje słowa. A Ja wyrzekłem je po to, aby uchronić Mój lud przed nieszczęściami i więzami złego ducha.

Przeżywamy czas Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa, który zwyciężył śmierć i pokonał Szatana. Dla katolików Jezus powinien być Wzorem do naśladowania, niestety dla większości tak nie jest. Wielu dzisiaj zachowuje się  jak uczniowie po śmierci Jezusa. Zalęknieni i pochowani w domach, w mieszkaniach w obawie przed… a Jezus do św. Faustyny mówi: „im dusza więcej zaufa tym więcej otrzyma”. Jeśli prawdziwie wierzysz w Zmartwychwstałego Pana to nie obawiaj się i nie trwóż, bo tego właśnie chce Szatan, ojciec kłamstwa. Ten ojciec strachu i lęku, wdarł się do naszych domów, mieszkań, do naszych serc, plądruje nasze rodziny i zbiera ogromne żniwo dla siebie, wśród katolików, tych z których Jezus zbudował swój Kościół czyli Mistyczne Ciało Chrystusa.

Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.

Dziś Duch Święty zadaje nam pytanie: Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę kiedy przyjdzie powtórnie? 

W tym obecnie trudnym dla Kościoła czasie, czuwajmy wraz z Matką Najświętszą na modlitwie. Przyzywajmy z Maryją obiecanego Pocieszyciela, którym jest Duch Święty. Maryjo, Oblubienico Ducha Świętego, módl się za nami!

Najdroższa Pani i Wybawicielko moja, będę działał z ufnością i nie będę się lękał, bo Ty jesteś moją mocą i moją chwałą w Panu… Jestem cały Twój i wszystko, co posiadam, do Ciebie należy. św. Bonawentura

***
BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej – ks. Stefano Gobbi

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny – św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

czytaj więcej...