Aktualności

2025-06-27 16:30

Najczystszego Serca Najświętszej Panny Maryi – ŚWIĘTO – 28 czerwiec

EWANGELIA (Łk 2, 41-51) – czytania

PAN JEZUS

Maryja chroni swoje dzieci z troskliwością, jakiej nie posiada żadna ziemska matka. W Jej świętej duszy wszystko jest piękne i doskonałe, więc ten, kto się w tej duszy skryje, też się takim stanie. Dlatego tak bardzo was zachęcam do skrycia się w Niepokalanym Sercu Mojej Matki. Szatan wie, że do tego Serca nie ma dostępu i ci, którzy się w Nim schronią, nie będą poddani jego władzy, dlatego tak bardzo nienawidzi tego nabożeństwa, ponieważ odbiera mu władzę.

 

Córko Moja, mów wszystkim Moim dzieciom, że czas jest krótki. Niech się schronią w tym Niepokalanym Przybytku, jakim jest Serce Mojej Najświętszej Matki. Jej Serce jest w Moim Sercu, a Moje Serce w Jej Sercu. Te dwa Serca są nierozerwalne i nigdy nie będą rozłączone. Jako człowiek przebywałem w Jej Najświętszym łonie przez dziewięć miesięcy, jako Bóg przebywałem w Niej odwiecznie i przebywam na wieki. Tak i wy, dzieci, jako ludzie, musicie przebywać w tym świętym łonie, aż do czasu, kiedy Ono uczyni was zdolnymi żyć poza Nim, wpierw jednak wasze dusze muszą być nakarmione, napojone z tego świętego Źródła, aby nie pomarły, kiedy ujrzą światło dzienne. Jednak i wtedy muszą stale przebywać w ścisłej wspólnocie z Moją Najświętszą Matką, karmić się Jej pociechą i radą, aby nie zginęły w bezbożnym świecie.

 

Dopiero tak mocni, odżywieni pokarmem Tej, która jest Matką Najwyższego Boga, możecie stanąć odważnie w obronie świętości Boga i jego Kościoła w świecie. Dopiero święci możecie walczyć z bezbożnymi na całym świecie, dopiero nieskalani możecie przebywać wśród grzeszników, dopiero czyści możecie brać na siebie grzechy świata. Umocnijcie się w tym Źródle siły i życia, z którego Ja sam czerpałem, zanim wyruszyłem nauczać bezbożników i pogan, zanim postawiłem stopę na ziemi skalanego grzechami ludzkości, przybrałem postać z Jej postaci, napełniłem się Jej duchem i Jej świętością, dopiero wówczas wyszedłem z Jej łona, aby zbawić świat.

 

Błogosławię was w imię + Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

 

źródło: Kontemplacja Maryi, Grzechynia 2014

czytaj więcej...