Aktualności

2022-11-19 16:23

Matka Boża: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”. INTRONIZACJA JEZUSA CHRYSTUSA

NOWENNA I OKTAWA – oddolna Intronizacja

UWAGI: Jak odmawiać Nowennę i Oktawę

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

Nie chcę być Królem cichym w sercach waszych. Chcę być Królem waszych serc, waszych domów, miast, wsi, waszych szkół i szpitali, waszych urzędów i sklepów. Ja chcę rządzić wszędzie! Nie mam miejsca, gdzie nie jestem potrzebny jako Król i powiadam wam, że wszystkie te miejsca, w których nie Ja obwołany jestem Królem, znikną z powierzchni Ziemi. Bądźcie rozważni, bo skoro nie z miłości obwołujecie Mnie Królem, obwołujcie Mnie Królem z rozwagi, bo ten tylko ocaleje, kto Mnie wyniesie ponad wszystko – mówi Pan Jezus.

Każdy, kto się poprzez Intronizację odda Mi, nie zostanie odrzucony. Uratuję wasze domy, wasze mienie, wasze firmy i zakłady pracy. Przemienię wasze złe relacje w waszych rodzinach. Uzdrowię wasze małżeństwa, również te już rozbite i poranione. Uzdrowię złe relacje z dziećmi, z rodzicami. Uleczę wszelkie choroby niszczące wasze rodziny: alkoholizm, narkotyki, pornografia, wszelkie uzależnienia i innych tysiące chorób. Umocnię i odnowię wiarę w waszych domach, umocnię słabych, i tych, którzy już nie wierzą, którzy latami nie zaglądaj do Mojego Kościoła, którzy zatracili wiarę w Moją realną i prawdziwą obecność w Najświętszym Sakramencie. Uzdrowię tych, którym już jest wszystko jedno komu służą czy Bogu czy szatanowi. Tych letnich i tych zimnych przywrócę do Mojego Kościoła. 

Nie bójcie się świadczyć o Mnie i nie bójcie się Mojego Królowania. Moja nagroda dla was przewyższa wszystkie zaszczyty ziemskie. Mojego Królowania boi się tylko szatan i ci, którzy mu służą. Każdy, kto się nie odda Mojemu Królowaniu zginie, bo tylko ostaną się ci, którzy obiorą Mnie za swojego Króla. Moja Matka jest od wieków Królową tego Narodu, żaden inny naród nie dostąpił takiej łaski. Trzeba aby u Jej boku zasiadł Jedyny Król, Jezus Chrystus Król Polski, który będzie rządził całym światem – mówi Pan Jezus.

DROGA KRZYŻOWA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI – rozważania

NOWENNA DO CHRYSTUSA KRÓLA WSZYSTKICH NARODÓW

MODLITWY DO JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

 

Matka Boża Częstochowska, Królowa Polski Wniebowzięta w Kaplicy Na Brzegu w Kasinie Wielkiej

 

***

PODEJMIJ ŻERTWĘ ZA KAPŁAŃSKIE SERCE

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE. REKOLEKCJE: PAN JEZUS

 

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej – ks. Stefano Gobbi

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny – św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

czytaj więcej...