Aktualności

2022-07-12 16:18

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC STWORZYCIEL: Wymiar Boga przekracza wymiary ludzkie

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Moja córko, wszystko co żyje i wszystko co zostało stworzone i wykreowane ręką ludzką, winno Mi służyć. Ja nie jestem Bogiem starym, zobojętniałym i zacofanym. Moje dziecko, człowiek bardzo się myli, sądząc, że wszystkie wynalazki należą do szatana, podczas gdy wasz Bóg i Stwórca gubi się w nowoczesnym świecie. Nie, dzieci, to wy się gubicie. Wynalazki nie są złe, złe jest ich przeznaczenie, którym jest odsunięcie ode Mnie Mojego stworzenia poprzez zagłuszenie Mojego głosu, natchnień i utworzenie złudnej zasłony przed waszymi oczyma. Jestem Bogiem. Wiem wszystko. Rozumiem wszystko. Potrafię wszystko.

 

Inteligencja szatana jest małym odpryskiem Mojej mądrości. Moje dzieci, obdarowałem go hojnie. Stworzyłem najbogatszym ze wszystkich aniołów. Dałem mu tak wiele darów, iż swojej nieświadomości zapragnął być Bogiem. Powiedziałem nieświadomości, ponieważ jego pycha zasłania mu prawdę, iż Bóg jest nieskończony i niepoznawalny poprzez swoją nieskończoność, co oznacza, że stworzenie nigdy nie zdoła dorównać Stwórcy w żadnym z Jego przymiotów, gdyż Moja doskonałość nie ma końca, nie można jej zmierzyć z powodu jej bezwymiarowości. Nie jesteście w stanie ogarnąć Mnie z żadnej strony, ponieważ jestem Wszystkim.

 

Dotykając Absolutu, można ulec złudzeniu, że jest On osiągalny i zmierzony, ale jest to złudzenie. Ja, Bóg, choć jestem Początkiem i Końcem, sam nie mam początku i nie mam końca, ponieważ jestem Początkiem i Końcem rzeczy, nie samego siebie. Ja sam nigdy się nie kończę i nigdy i nie zaczynam, nie istnieje w czasie, nie ogranicza Mnie przestrzeń, nie mam wymiarów ani koloru, nie mam zapachu ni smaku, stworzenia, wszystko czym jestem, jest dla was niepoznawalne bo stworzenie jest wydobytą i ukształtowaną formą nicości. Dałem wam zmysły, abyście mogli Mnie poznawać, dałem wam rozum, abyście mogli Mnie podziwiać, ale, stworzenia, zapach i smak nie mogą oddać Mojej doskonałości, nie mogą odzwierciedlić Mojego piękna.

 

Wymiar Boga przekracza wymiary ludzkie. Nie jesteście w stanie poznać Mnie inaczej, będąc na Ziemi jak tylko przy pomocy narzędzi, jakie wam pozostawiłem, jednak Miłość nie objawia się w ciele, ponieważ jest ciałem, Miłość przyjmuje formy, aby się do was zbliżyć. Miłość oddaje się wam poprzez zmysły, abyście umieli Ją pokochać. Nie istnieją słowa, którymi mógłbym wam opisać substancję, w której światło przenika ciemności i tworzy jasność (…) nie istnieją wyrazy, którymi da się opisać prawdę dla was niepoznawalną.

 

Moje dziecko, daje się wam poznać na Ziemi w wymiarze, jaki jest dla was osiągalny. Jednak nie tu będzie wam dane Mnie oglądać, ale w miejscu, które jest wam przeznaczone, tam się dla was odsłonię i tam Mnie poznacie. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. 

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...