Aktualności

2022-09-22 16:17

Kontemplacja Boga Ojca. OJCIEC MIŁOŚCI: Bądźcie jak dzieci

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

Bóg Ojciec: Dziecko, ty jesteś całkiem mała, jesteś tak mała jak najmniejsze dziecko. Nie potrzebujesz słów proroctw, nie masz ciekawości świata. Jedno co ciebie obchodzi to Ja, żebym był blisko i kochał cię. Niczego więcej dusza twoja nie pragnie. Jesteś do Mnie tak przywiązana jak niemowlę do matki. Ja nie mam większej radości niż zajmowanie się takimi maleńkimi dziećmi. Ty wiesz, że Ja mam wszystko dla ciebie. Wiesz, że nie odmówię ci niczego, czego potrzebujesz… jak wielką radość sprawia Mi pocieszenie cię.

 

Ty pragniesz jednego i to właśnie tego, co Ja pragnę ci dawać. Ty pragniesz miłości, Mnie pragniesz, o duszo, jak błogosławione są chwile, w których odkryłeś źródło cierpień twej duszy. Czy ojciec zostawi najmniejsze dziecko i pójdzie biesiadować ze starszymi? Czy zostawię cię bez opieki, choćby na chwilę? Czy raczej będę cię stale miał przy sobie, czy będę dokładał wszelkich starań, abyś była syta i abyś nie cierpiała chłodu. Twoja bezradność tak bardzo zniewala Moje Serce.

 

Nie mam spraw ważniejszych, niż zajmowanie się tymi najbardziej bezradnymi i zdanymi wyłącznie na Mnie. Jak pragnę, abyście wszyscy uniżyli się i byli jak dzieci. Ale wpierw trzeba Mnie pragnąć. Kto jest szczęśliwy i zdaje mu się, że posiadł wszystko, ten jest zaślepiony przez szatana. Dzierżąc los w swoich dłoniach, o czym wielu z was jest przekonanych, nie możecie dojść do Królestwa Niebieskiego, bo tam wchodzą tylko ci, co polegają na Mojej opiece. Jeśli sami sobie jesteście królami, jak Mi służyć będziecie? I król musi paść na kolana, kiedy stanie wobec Króla królów, a wy niczym jesteście i mimo to nie chcecie ukorzyć się przede Mną.

 

Kocham was i rani Mnie ta wasza wielka niewiedza i zaślepienie, bo choćbyście utracili wszystkie zmysły i zachowali tylko tę jedną świadomość, że jesteście dziećmi Ojca, który was kocha, będziecie bogatsi niż teraz, kiedy wszystkie mądrości świata posiadacie, a nie wiecie najważniejszego, że na nic jest cała ta wiedza, bo w Moim Królestwie najmądrzejsi są ostatnimi, a nieświadomi i zdani wyłącznie na Mnie, swoją ufnością wykupują sobie pierwsze miejsca. Nikomu więcej nie zaimponujecie wiedzą i zrozumieniem jak tylko głupcom zaślepionym przez szatana tak jak i wy. Dziecko w swojej nieświadomości jest dalece wyżej postawione w mądrości Bożej niż wy, którzy podstawowe prawdy zatraciliście. Proszę was i błagam, dzieci, odrzućcie prawdy światowe, abym mógł objawić wam prawdy wieczne. Żal Mi na waszą nędzę. Im kto wyżej w świecie, tym niższy w Moich oczach. Kogo świat hołubi, ten oddala się ode Mnie. Ja pragnę serc odrzuconych, wzgardzonych i wyśmiewanych, tak jak i Moje, które od tylu wieków nie znajduje wśród was zrozumienia. Błogosławię cię, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

zobacz też:

10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH

BÓG OJCIEC – rozważanie 10 przykazań Bożych

Głębia Modlitwy Pańskiej: „OJCZE NASZ”

ORĘDZIA BOGA OJCA

UROCZYSTOŚĆ BOGA OJCA

Nowenna do Boga Ojca

PIEŚNI DO BOGA OJCA

TRAKTAT O PRAWDZIWYM NABOŻEŃSTWIE DO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

GŁÓWNE GRZECHY KAPŁAŃSKIE: PAN JEZUS

PAN JEZUS – rozważanie orędzi o kapłaństwie

KONTEMPLACJA DUCHA ŚWIĘTEGO

KONTEMPLACJA MARYI

KONTEMPLACJA BOGA OJCA

KONTEMPLACJA JEZUSA CHRYSTUSA

ORĘDZIA O CZYSTOŚCI

ORĘDZIA O MAŁŻEŃSTWIE

PAN JEZUS – rozważania Orędzi o małżeństwie

MAŁŻEŃSKA MODLITWA CAŁKOWITEGO PRZEBACZENIA

ORĘDZIA O POŚCIE

Piątek dniem postu od mięsa

Środowy post od mięsa

MODLITWY na post o chlebie i wodzie

DO KAPŁANÓW UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ

czytaj więcej...