Podziękowania, prośby

Informacje o doznanych łaskach otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski Wniebowziętej w Kaplicy Na Brzegu prosimy przesyłać na adres e-mail:

kaplicanabrzegu@wp.pl

LITANIA I MODLITWY do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych

CODZIENNA SZCZEPIONKA – Psalm 91 – „O Bożej opiece”

LITANIA DO ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH W KAPLICY NA BRZEGU

6 lipca 2024

Mama

Kochana Matko. Moje dziecko wróciło do domu szczęśliwe. O to Cię prosiłam, a Ty mi pomogłaś. Jesteś najlepszą Matką. Twój cudowny Obraz pozwala przeżyć trudne chwile. Kocham Cię i szanuję. Z całego serca Ci dziękuję i modlę się do Ciebie ❤️

6 lipca 2024

Marek z Mrągowa

Śliczna I Cudowna Pani Królowo Różańca Świętego I Pani Jasnogórska Tobie zawierzam siebie, moje dzieci I wnuki i Rodziców. Pragnę być cały Twój na zawsze! Błagam Zlituj się jeszcze dziś w święto Uzdrowienia Chorych by Wiktoria odzyskała mowę I spokój psychiki I niech żyje bez lęku I nerwów! Błagam o siły, zdrowie i cierpliwość dla mnie I Sandry. Jezu Kochamy Ciebie I Maryję I Wszystkich Świętych!

6 lipca 2024

Marek I Sandra

Cudowna Pani Jasnogórska i Matko Boska uzdrowienia Chorych błagam o Dar Mowy dla Wiktori I spokój psychiki I wyjście z autyzmu dla Wiktori I Lucka. Błagam o zdrowie i cierpliwość dla mnie I dla Sandry... Cudowna Maryjo i Trójco Święta Postawcie na drodze Sandry dobrego opiekuna, przyjaciela, by miała lżejsze życie, bo sama wychowuje Wiktorię. Maryjo I Jezu Ty się tym Zajmij. Błagam.

6 lipca 2024

Lucyna

W intencji Tomka, o uwolnienie od picia alkoholu.

5 lipca 2024

Maria

Proszę o łaskę trzeźwości i abstynencji dla męża Ryszarda, o uwolnienie od pokusy picia alkoholu, o skruchę serca i duszy, o przemianę zachowania. O sakramentalną spowiedź i Komunię świętą.

5 lipca 2024

Maria

Proszę w Imię Krwi Pana naszego Jezusa o łaskę przebaczenia między Tomkiem, Michałem i Maćkiem. Proszę Cię Panie Jezu, aby dzieci moje zaczęły rozmawiać ze sobą i szukały drogi do Ciebie.

5 lipca 2024

Małgorzata

Matuchno, proszę o zdrowie i siły do pracy. Ulecz moją odporność, oddal wszelkie zakażenia. Matuchno, pomóż mi...

4 lipca 2024

Aga

Módlmy się za wszystkich kapłanów, a w szczególności egzorcystów i prześladowanych za wiarę, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.
1 4 5 6 7 8 1 173

Dodaj intencje, prośbę lub podziękowanie