Aktualności

2022-08-25 16:18

Figura św. Michała Archanioła na Ołtarzu w Kaplicy Na Brzegu

Została poświęcona i zamontowana figura św. Michała Archanioła na Ołtarzu w Kaplicy Na Brzegu. Figura ta jest kolorowa, ma wysokość 46 cm i pięknie została wkomponowana w lewą, górną część Ołtarza, natomiast po prawej stronie, jest umieszczony od dawna flakon ozdobny z różami złotymi. Niewykluczone, że miejsce to, może zastąpić kiedyś figura św. Gabriela Archanioła.

Duch Święty coraz bardziej zdobi wnętrze Kaplicy Na Brzegu, czyni to bardzo spokojnie i z wielką cierpliwością, a każdy „podarunek”, który jest ofiarowany naszej Najukochańszej Matce Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski w Kaplicy Na Brzegu, znajduje odpowiednie miejsce w Kaplicy, i gdy się patrzy na całokształt, można powiedzieć, że: „to właśnie tu miało być dodane”, lub „to jest stąd”.

Wszystkich ofiarodawców powierzamy naszej Najukochańszej Matce Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski w Kaplicy Na Brzegu, bo jest to oznaką waszej wiary w Jej żywą obecność tu na Brzegu, i prosimy Ją o opiekę i błogosławieństwo nad nami wszystkimi, a Duch Święty niech nadal upiększa zgodnie z Jego Wolą to szczególne miejsce w Kasinie Wielkiej.

ZDJĘCIA

DODAJ INTENCJE, PROŚBĘ LUB PODZIĘKOWANIE DO MATKI BOŻEJ

Kaplica Na Brzegu – zdjęcia „z wczoraj i dziś” – aktualne zdjęcia z Kaplicy

czytaj więcej...