Aktualności

2020-03-19 16:07

Dzieci poczęte poza Sakramentem Małżeństwa nie mają Mojego błogosławieństwa – Bóg Ojciec

 

Nieczystość niesie ze sobą spustoszenie duchowe i wprowadza w życie człowieka chaos właściwy Piekłu, bo konsekwencje tego grzechu śmiertelnego są bardzo rozległe, szczególnie duchowo. Nieczystość nie jest miłością. Jest jej niszczeniem u samego początku.

Relacje oparte na nieczystości prowadzą do wyniszczenia wewnętrznego, wypalenia i pustki, z której później nie sposób wydobyć się na pokonanie jakichkolwiek trudności. Ludzie związani więc ze sobą w sposób grzeszny, okazują się wobec siebie nieludzko obojętni i wrodzy wobec trudności, jakie ich spotykają. Dzieląc ze sobą każdą chwilę, z dnia na dzień potrafią stać się sobie obcymi i nigdy więcej o sobie nie wspomnieć. Rozpoczynają nowe związki, przelewając swoje zranienia, cierpienia i powiązania grzechowe na kolejne osoby, z którymi tworzą nowe związki, dalej trwając w grzechach śmiertelnych.

Dzieci rodzące się w grzechu bez błogosławieństwa Bożego /bez Sakramentu Małżeństwa/, jak i te poczęte przed ślubem, są wiecznie nieszczęśliwe. Nie potrafią znaleźć pokoju, obciążone jarzmem upadku własnych rodziców same upadają w podobny sposób, bo dziedziczy się po rodzicach nie tylko wygląd i cechy charakteru, ale także duchowość i przynależące duszom duchowe powiązania ze światem Nieba lub Piekła.

Matka Najświętsza jest drogą prowadzącą do Chrystusa św. Bonawentura

POST O CHLEBIE I WODZIE CONAJMNIEJ RAZ W TYGODNIU ORAZ CODZIENNA MSZA ŚW. USUWA SKUTKI POCZĘCIA W GRZECHU BEZ SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA – BÓG OJCIEC

czytaj więcej...