Aktualności

2022-01-09 16:06

Dywaniki na ławki w Kaplicy Na Brzegu

30 grudnia 2021 roku, zostały założone na ławki w Kaplicy Na Brzegu dywaniki. Dziękujemy ofiarodawcom za ten dar do Kaplicy, który w okresie zimowym będzie służył nawiedzającym Kaplicę podczas modlitw przed cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wszelkie działania na rzecz Kaplicy Na Brzegu. Działania te, są zawsze wyrazem wiary tych, którzy ich dokonują w żywą i prawdziwą obecność tu w Kaplicy naszej najukochańszej Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski. Zapewniamy wszystkich ofiarodawców o modlitwie przed cudownym Obrazem Pani Jasnogórskiej w Kaplicy.

Niech Maryja, nasza Matka i Królowa z cudownego Obrazu w Kaplicy, osłania swoim płaszczem nas wszystkich w Nowym Roku. Niech rozstawi swoją straż w postaci Aniołów, aby strzegli naszych domów, gospodarstw i miejsc pracy. Niech Jej błogosławieństwo rozlewa się obficie na nas wszystkich, oraz tych, z którymi będziemy się spotykać w tym Nowym Roku, aby i oni odczuli tę czułość opieki naszej najukochańszej Królowej i Pani Jasnogórskiej z Kaplicy Na Brzegu. AVE MARYJA!

ZDJĘCIA

czytaj więcej...