Aktualności

2020-12-20 17:08

Czas oczyszczenia – Maryja

Słuchacie Mojego głosu i pozwalacie Mi się prowadzić. Dzięki temu rośnie w was Moje życie i rozszerzacie wokół siebie Moje światło.

Coraz bardziej konieczne i naglące staje się dziś rozpowszechnianie w świecie łagodnego zaproszenia waszej Mamy.

Ten świat oddala się coraz bardziej od Boga i nie daje już posłuchu Słowom Mego Syna Jezusa. Wpada więc w mrok odrzucania Boga i w mylące złudzenie, że może działać bez Niego.

Już prawie udało się wam zbudować cywilizację czysto ludzką, uporczywie zamkniętą na jakikolwiek wpływ Boży.

Bóg, w Swoim nieskończonym majestacie, może się jedynie śmiać z tej ludzkości, która zgromadziła się, by wystąpić przeciw Niemu.

Coraz bardziej szerzy się chłód egoizmu i pychy. Nienawiść tryumfuje nad miłością, zbierając codziennie niezliczone ofiary – znane i nie znane. Stosuje się przemoc wobec istot bezbronnych i niewinnych, które ciągle wołają o straszną pomstę u Bożego Tronu.

 

Grzech ogarnia wszystko coraz bardziej. Gdzie można dziś znaleźć miejsce bez grzechu? Domy poświęcone kultowi Bożemu też doznają profanacji wskutek popełnianych tam grzechów. Nawet osoby poświęcone, Kapłani i Zakonnicy, zatracają poczucie grzechu. Niektórzy w swoich myślach, słowach i w życiu pozwalają się świętokradzko prowadzić szatanowi. Nigdy nie udało się demonowi tak was zwieść jak dzisiaj.

 

Zwodzi was pychą i sprawia, że usprawiedliwiacie, a nawet legalizujecie nieporządek moralny. Po upadkach udaje mu się stłumić w was wyrzuty sumienia, będące prawdziwym darem Ducha Świętego, przynaglającego was do nawrócenia. Jakże liczni stają się obecnie Moi biedni synowie Kapłani, już od lat się nie spowiadający!

Są zepsuci przez grzech i zniszczeni przez nieczystość, przez oburzające przywiązanie do pieniądza, przez pychę. I tak szatan rozbił swoje namioty wśród sług Świątyni. Sprawił, że ohyda spustoszenia weszła do Świętej Świątyni Boga.

 

Konieczne jest zatem, by Mama mówiła do was i prowadziła was za rękę. Jej zadanie polega przede wszystkim na przewodzeniu wam w walce z piekielnym Smokiem.

Mówię wam: nadeszły czasy oczyszczenia, nadeszły czasy, w których Boża sprawiedliwość ukarze ten zbuntowany i zepsuty świat – dla jego zbawienia.

W Moim Kościele – ogarniętym błędem, przyćmionym przez szatana, okrytym grzechem, zdradzonym i sprofanowanym nawet przez niektórych Pasterzy – oczyszczenie już się zaczęło.

Szatan przesiewa was tak, jak się to czyni z ziarnem. Ileż plew rozwieje się wkrótce na wietrze prześladowania!

Od tego momentu Moja obecność wśród was stanie się bardziej stała i wyraźniejsza. (…)

 

20.11.1976

 

źródło:

Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej – ks. Stefano Gobbi

POWRÓT DO CZYTELNI

***

Różaniec ze św. Janem Pawłem II

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwik Maria Grignion de Montforty

Fałszywi czciciele Najświętszej Maryi Panny

Mała koronka do Najświętszej Dziewicy

Ludwik Maria Grignion de Montfort’a: „Kto nie ma Maryi za Matkę, ten nie ma Boga za Ojca”

Ks. Piotr Glas              

czytaj więcej...